Останні новини

Останні новини

На пірсі Risoil облаштують унікальний для України судновантажний комплекс

На пірсі Risoil облаштують унікальний для України судновантажний комплекс

Одним з найближчих етапів комплексної реалізації інвестиційного проекту будівництва двостороннього пірсу ТОВ «СП Рісоіл Термінал» в морському порту Чорноморськ стане облаштування суднонавантажувальних комплексу, що не має аналогів в Україні. Про це повідомила прес-служба групи Risoil.

Облаштування суднонавантажувальних комплексу обговорили під час робочої зустрічі керівництво Risoil і компанії-постачальника Neuero Industrietechnik.

«Для акціонерів Risoil — Олександра Мінова і Шоти Хаджишвілі — принципово використовувати технології з мінімальним впливом на довкілля. Neuero Industrietechnik виграла тендер, якому передував ретельний аналіз ринку і наявних пропозицій», — повідомив генеральний директор групи терміналів Risoil Євген Садовий.

Технічний директор «Рисоіл Терміналу» Сергій Стояно додав, що суднонавантажувач Neuero SL1000 раніше був встановлений на причалі № 11. «Досвід експлуатації продемонстрував надійність і безпечність цієї техніки», — заявляє він.

Отже, попереду – постачання устаткування та організація монтажних робіт. «Ми вражені темпами будівництва пірсу. Тим, наскільки просунулись роботи за такий короткий час», — зазначив виконавчий директор Neuero Industrietechnik Андреас Хінденбург, який спільно з комерційним директором компанії «МХМ Україна» Сергієм Салкуцаном здійснив виїзд на місце будівництва.

Стаціонарна судновантажна система складатиметься з трьох веж і шести стріл, здатних приймати два потоки зерна по 1500 тонн/годину і відвантажувати їх у різних комбінаціях. Крім цього, у комплексі передбачено приймання зерна з води — барж і каботажних суден.

Так, «Рисоіл Термінал» додатково знизить навантаження з автомобільних і залізничних шляхів та водночас збільшить вантажопотік. Екологічну складову забезпечують пилоприбивні головки, встановлені на стрілах, і те, що всі місця пересипу зерна ізольовані та аспіруються. Нагадаємо, будівництво двостороннього пірса Risoil розпочав у середині квітня 2021 року. Наразі повністю завершено занурення пай і триває монтаж галереї для навантаження зернових.

Поділитися...