Останні новини

Останні новини

На MV Cargo запустили другу залізничну лінію на власній станції приймання зерновозів

На MV Cargo запустили другу залізничну лінію на власній станції приймання зерновозів

У травні зерновий термінал MV Cargo запустив другу залізничну лінію на станції розвантаження вагонів. Відтепер термінал зможе приймати зернові вантажі вдвічі швидше – 24 вагона одразу з двох колій. Про це повідомляє сторінка компанії в мережі фейсбук.

“Одночасно ми зможемо забезпечити вивантаження 4 вагонів зі швидкістю один вагон за 3 хвилини”, — зазначено в повідомленні.

Також зазначається, що така інтенсивність розвантаження вагонів дозволить компанії збільшити середньодобову вивантаження до 300 вагонів, що еквівалентно 18 000 тонн на добу або до 540 000 тонн зернових на місяць.

У прес-службі повідомили, що найбільше навантаження на потужності терміналу очікують в розпал зернового сезону в серпні.

Нагадаємо, що проектна перевалочна потужність терміналу становить до 5 млн т на рік. Також на підприємстві передбачена можливість його розширення. При необхідності тут можливе будівництво ще одного складу напольного зберігання місткістю до 80 тис. тонн. Також є можливість для встановлення другої лінії відвантаження зерна на судно і другої суднонавантажувальної машини.

Крім підлогового складу, на терміналі є 14 силосів від компанії GSI з місткістю до 15 000 тонн кожен.

«У нас 14 силосів, кожен з них вміщає до 15 тис. тонн зерна. Загальний обсяг зберігання – 290 тис. тонн. Силоси крайнього ряду зараз проходять програму осідання, з поетапним заповненням і подальшим розвантаженням», – розповів технічний директор підприємства Олександр Молотов.

Станом на сьогоднішній день термінал на наявних потужностях і в тестовому режимі перевалив більше 1 млн т зернової продукції – фуражної і продовольчої пшениці, а також кукурудзи.

У новому зерновому сезоні на підприємстві мають намір перевантажити понад 3 млн т зернових.

Поділитися...

Add comment