Останні новини

Останні новини

На Філіппінах два готелі заброньовані під карантин для змін моряків

На Філіппінах два готелі заброньовані під карантин для змін моряків

Міжнародна рада морських роботодавців (IMEC), Міжнародна федерація транспортників (ITF) і філіппінська профспілка моряків AMOSUP в рамках експериментальної програми перевірки екіпажів суден на COVID-19 зарезервували в Манілі (Філіпіни) два великі готелі, в яких зможуть відбувати карантинний термін сотні моряків.

Як повідомляє Профспілка працівників морського транспорту України (ПРМТУ), очікується, що така ініціатива дозволить прискорити зміну екіпажів і звільнити моряків, що застрягли на судах через пандемію.

Це було зроблено через почастішання звинувачень у підроблених результатах тестів на коронавірус і звісток про спалахи COVID-19 серед членів екіпажів на борту. Через них, зокрема, Морська адміністрація Австралії розглядає можливість заборони на заходження у свої порти тих суден, на борту яких є члени екіпажів з позитивним результатом на коронавірус.

Всього близько 400 номерів були зарезервовані в готелях Manila Marriot і St Giles в Макаті в Манильской агломерації за дуже вигідними цінами. Моряків будуть перевіряти на наявність коронавируса і розміщувати в готелях на двотижневий карантин, протягом якого відбуватиметься спостереження за їх температурою. Цей захід стосується як членів екіпажів, які списуються з суден і збираються додому, так і тих, що прибувають до Маніли, щоб зійти на борт.

Статус тестування на COVID-19 буде підтверджуватися за допомогою блокчейн-продукту під назвою myHealth Pass, який недавно запустила гонконгська некомерційна організація Crew Assist.

Поділитися...