Останні новини

Останні новини

На Дніпрі відкрито навігацію 2021 року

На Дніпрі відкрито навігацію 2021 року

На всіх судноплавних шлюзах Дніпровського каскаду з середи, 10 березня, розпочався сезон навігації 2021 року. Про це йдеться в наказі Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації), повідомляє сайт «Порти України».

«Затвердити дати відкриття та закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах річки Дніпро у 2021 році, за умови плавання суден виключно в світлий час доби, при сприятливих метеорологічних умовах, до повного встановлення засобів навігаційного обладнання і завершення проведення регламентних робіт на ділянках внутрішніх водних шляхів, які використовуються для плавання. (…) Відкриття та закриття навігації здійснюється о 8:00 відповідної дати», — ідеться у документі.

Згідно з наказом, сезон річкової навігації на Дніпрі триватиме цього року з 10 березня по 31 грудня.

Зазначається, що, з урахуванням фактичних метеорологічних умов, дати відкриття та закриття навігації можуть бути змінені з відповідним сповіщенням. Крім того, терміни закриття навігації можуть бути переглянуті після проведення технічного огляду судноплавних шлюзів протягом серпня 2021 року.

Скріншот: marad.gov.ua

Навігація по Дніпру в 2020 році повністю була відкрита 1 червня. Поступове відкриття навігації на річці почалося 6 березня на гідротехнічних спорудах нижнього каскаду — Каховському шлюзі. Завершився сезон річкової навігації на всіх судноплавних шлюзах річки Дніпро 15 січня 2021 року.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій раніше неодноразово заявляв, що в планах МІУ — здійснювати навігацію на Дніпрі протягом усього року, якщо для цього будуть сприятливі погодні умови.

Поділитися...