Останні новини

Останні новини

МПУ виступає за припинення корупційної практики «позаконкурсної» передачі в управління державних портів

МПУ виступає за припинення корупційної практики «позаконкурсної» передачі в управління державних портів

8 грудня журнал «Судоходство» розмістив на своєму сайті публікацію: «АМЕУ звернулася до Владислава Криклія щодо інформації про зміст додаткової угоди між ТОВ «Автологістика» і ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ».

Ознайомившись із текстом публікації, вважаємо за необхідне акцентувати увагу на наступному.

Морська Палата України — громадська організація, що захищає інтереси морської галузі, а не окремих своїх членів. Думка Морської Палати формувалася на основі юридичного та економічного аналізу договору і додаткових угод між ЧМТП і ТОВ «Автологістика», відповідності його положень чинній нормативно-правовій базі, в тому числі з урахуванням підготовки поромного комплексу до концесії, порівняння умов договору та додаткових угод з ТОВ «Автологістика» з умовами роботи, які надані іншим учасникам ринку.

Позиція Морської Палати спрямована на припинення корупційної практики «позаконкурсної» передачі в управління державних портів і окремих об’єктів портової інфраструктури, тим паче тих, що мають стратегічне значення для участі транспортної системи України в мережі міжнародних транспортних коридорів.

Поділитися...