Останні новини

Останні новини

МПУ прийняла участь в ювілейному засіданні Морського інституту України

МПУ прийняла участь в ювілейному засіданні Морського інституту України

Морська палата України в особі віце-президента В’ячеслава Кисловського прийняла участь у ювілейній конференції Морського інституту Великобританії в Україні.

22 вересня на базі Національного університету «Одеська морська академія» відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль і значення Nautical Institute для морського співтовариства в світі і в Україні», присвячена 20-річчю створення Морського інституту України – МІУ (відділення Морського інституту Великобританії в Україні).

Під час заходу були обговорені актуальні питання морської галузі, а також зроблено ряд наукових доповідей учасниками. Крім того, під час зустрічі відбулась презентація нової книги, яка присвячена 20-річчю Nautical Institute.

У заході також прийняли участь делегати з Морського інституту Великобританії і інших країн, представників морської Адміністрації України, класифікаційних товариств, керівництва та фахівців морських навчальних і науково-дослідних закладів, профспілок, портів, судновласницькі, крюїнгових, транспортно-експедиторських, постачальницьких, страхових, агентських та інших компаній

Поділитися...