Останні новини

Останні новини

Моряки вийшли на акцію протесту проти корупції в галузі

Моряки вийшли на акцію протесту проти корупції в галузі

В Одесі та інших містах України моряки вийшли на мирні протести проти корупції в морській галузі.

Моряки-протестувальники виступають:

  • за відставку міністра інфраструктури Владислава Криклія та в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту Андрія Глазкова;
  • проти корупційного злочинного угруповання на чолі з Віленом Шатворяном та Ігорем Щедровим, які мають великий вплив на Криклія та інших функціонерів морської галузі;
  • за розгляд і підтримку проекту наказу Міністерства інфраструктури щодо спрощення системи дипломування моряків від 2 листопада 2020 року;
  • за ухвалення Верховною Радю проекту Закону №3944, який вносить зміни до ст. 51 Кодексу торговельного мореплавства України, щоб скасувати іспити для повторного підтвердження дійсності дипломів моряків.

Ініціатором протестів в Одесі, Києві, Херсоні, Миколаєві, Ізмаїлі, Маріуполі та Очакові виступає громадське об’єднання «Українське об’єднання моряків» (Ukrainian Seafarers Union). До моряків приєдналися представники Портофлоту, яким також перекрили можливість отримання необхідних документів і влаштували масові звільнення.

Мітингувальники перекрили трасу Одеса-Київ. Хочуть, щоб на акцію приїхав керівник Одеської ОДА, щоб передати йому вимоги.

У Києві акція протесту відбувається біля будівлі Міністерства інфраструктури.

Це не перша акція протесту, організована моряками. Зокрема, 14 грудня Ukrainian Seafarers Union провів мітинг «Моряки України проти корупції у сфері дипломування» під стінами Офісу Президента. Попереднього разу моряки виходили на мирну акцію протесту 23 жовтня, щоб розповісти у відкритому зверненні до Президента України Володимира Зеленського про головні проблеми, які роками не розв’язують, а лише погіршують морські чиновники.

13 жовтня в Одесі українські моряки вийшли на Марш морського протесту. Акція відбулася у день зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента Польщі Анджея Дуди в Одесі.

Поділитися...