Останні новини

Останні новини

Моряків закликають прискорити вакцинацію

Моряків закликають прискорити вакцинацію

Міжнародна рада морських роботодавців (IMEC) і Міжнародна федерація транспортників (ITF) настійно рекомендують морякам робити щеплення від Covid-19, а компаніям забезпечувати бажаючим зробити щеплення морякам дозвіл в разі такої можливості.

IMEC та ITF тісно співпрацювали з самого початку пандемії Covid-19, щоб забезпечити морякам захист від коронавірусу і звести до мінімуму дестабілізацію регулярної зміни екіпажів.

Під час пандемії моряки забезпечували безперебійну роботу глобальних ланцюгів постачань, постійну доставку товарів всупереч обмеженням, і дуже важливо саме цим людям ключової професії забезпечити пріоритетну вакцинацію, яка рятує життя.

Нині в різних країнах затверджені до використання кілька вакцин, і до них постійно додаються нові офіційно дозволені вакцини. Деякі країни вже почали кампанії масової вакцинації, і за наявності достатніх запасів вакцин вони також щеплять іноземних моряків у своїх портах. Лідером стали США, але незабаром до них приєдналися такі країни, як Канада, Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Кіпр і Великобританія.

Щоб дізнатися про те, в яких містах члени екіпажів можуть зробити щеплення, можна скористатися двома списками:

  • на сайті Міжнародної християнської морської асоціації (ICMA) — icma.as/vaccines/
  • на сайті Північноамериканської морської місіонерської асоціацією (NAMMA) — namma.org/vaccines/
Поділитися...