Останні новини

Останні новини

Моряків вирішили щепити однією дозою вакцини проти COVID-19

Моряків вирішили щепити однією дозою вакцини проти COVID-19

Як вакцинувати моряків світу з урахуванням особливостей їх роботи в морі, вирішила Міжнародна асоціація суднових менеджерів InterManager.

Як пише Seafarers Journal, представники асоціації були розчаровані відсутністю міжнародної координації та прогресу в справі вакцинації моряків проти COVID-19.

InterManager вже провела переговори з Johnson&Johnson і зафіксувала принципове замовлення 1 млн одноразових доз вакцини від COVID-19 для моряків за зниженою ставкою. З огляду на тривалі періоди перебування в морі між заходами в порти, достатньо однієї дози вакцини, що якраз і надає Johnson&Johnson.

Тепер, щоб розмістити і отримати замовлення на суму $22 млн, InterManager повинен працювати з визнаним урядовим органом відповідно до чинного міжнародним права, але переговори з урядами Великобританії і Кіпру, а також з іншими зацікавленими сторонами досі не були успішними.

«Не розуміємо, чому ми не можемо отримати дозвіл від жодного державного органу. Ми могли б отримати ці вакцини в досить короткий термін», — зазначив президент InterManager і генеральний директор Columbia Shipmanagement Марк О’Ніл.

Всіх судновласників закликають використовувати свої контакти, щоб знайти відповідний урядовий орган, який виступить в якості посередника.

Міжнародна палата судноплавства (ICS) зі свого боку в спробі прискорити вакцинацію моряків опублікувала дорожню карту, завдання якої — допомогти створити центри для вакцинації моряків по всьому світу. Багато моряки прибувають з країн, що розвиваються, де впровадження вакцин йде повільно, а приблизно 60% моряків прибувають з країн, в яких вакцини взагалі немає.

Поділитися...