Останні новини

Останні новини

Морякам подовжили термін дії медичних сертифікатів PEME

Морякам подовжили термін дії медичних сертифікатів PEME

American P&I Club продовжив до 15 липня термін дії медичних сертифікатів про попередні медичні огляди (Pre-Employment Medical Examination, PEME).

Воно стосується моряків з України, Росії, Болгарії, Індії, Індонезії, Латвії, Філіппін, Польщі та Румунії. Як зазначається, воно ухвалене через те, що судновласники й досі не завжди можуть забезпечити своєчасну зміну екіпажу через пандемію коронавірусу Covid-19.

Продовження документа можливе за умови, що в даний час у члена екіпажу на руках є дійсний сертифікат PEME American P&I Club, терміни якого закінчилися або підійдуть до кінця до 15 липня 2021 року. Також моряк повинен бути частиною команди судна, застрахованого в клубі.

Тим, хто лише чекає посадки на борт, необхідно отримати сертифікат в одній зі схвалених клубом клінік. Зі списком таких клінік на території України можна ознайомитися за посиланням: american-club.com/page/peme-clinics-ukraine

Рішення щодо будь-яких винятків із цих норм будуть прийматися на індивідуальній основі і після попереднього узгодження з менеджерами.

Поділитися...