Останні новини

Останні новини

Морякам подовжили термін дії медичних сертифікатів PEME до кінця літа

Морякам подовжили термін дії медичних сертифікатів PEME до кінця літа

American P&I Club продовжив до 1 вересня 2021 року термін дії медичних сертифікатів про попередні медичні огляди (Pre-Employment Medical Examination, PEME).

Рішення стосується моряків з України, Росії, Болгарії, Індії, Індонезії, Латвії, Філіппін, Польщі, та Румунії. Як зазначається, воно ухвалене через те, що судновласники досі не завжди можуть забезпечити своєчасну зміну екіпажу через пандемію коронавірусу. Суворі обмеження залишаються проблемою для морського співтовариства і впливають на можливість регулярно міняти членів команди.

Продовження документа можливе за умови, що в даний час у члена екіпажу на руках є дійсний сертифікат PEME American P&I Club, термін якого дії якого минув або минає до 1 вересня 2021 року. Також моряк повинен бути частиною команди судна, застрахованого в клубі.

Тим, хто лише чекає посадки на борт, необхідно отримати сертифікат в одній зі схвалених клубом клінік. Зі списком таких клінік на території України можна ознайомитися за посиланням: american-club.com/page/peme-clinics-ukraine

Рішення щодо будь-яких винятків із цих норм будуть прийматися на індивідуальній основі і після попереднього узгодження з менеджерами.

Поділитися...