Останні новини

Останні новини

Морській адміністрації обрали нового голову

Морській адміністрації обрали нового голову

Переможцем кадрового конкурсу на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації) визнаний Віталій Кіндратів. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, передає сайт «Порти України».

«Кіндратів Віталій Зіновійович призначений переможцем конкурсу на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту», — повідомив Гончаренко за підсумками засідання Кабінету міністрів у середу, 21 липня.

Віталій Кіндратів з 2017 року працював у Міністерстві інфраструктури на посадах генерального директора Директорату стратегічного планування та координації державної політики в сфері транспорту і генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції. До цього він був заступником голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

Як свідчать дані Єдиного порталу вакансій державної служби Національного агентства з питань державної служби (НАДС), для участі в кадровому конкурсі на посаду голови Морської адміністрації було подано 17 заявок, до фінальної співбесіди були допущені 13 кандидатів.

16 червня Кабмін визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове покладення виконання обов’язків голови Морської адміністрації на Андрія Глазкова, який виконував обов’язки керівника відомства з жовтня 2020 року, і призначив на цю посаду Олексія Геращенка.

На початку червня Кабмін оголосив новий кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації. Документи від кандидатів приймалися до 16 червня через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС.

Оголошений у квітні 2021 року кадровий конкурс, в якому взяли участь 19 кандидатів, був визнаний таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що Міністерство інфраструктури як суб’єкт призначення не прийняло рішення про визначення переможця конкурсу або про його відсутність протягом 44 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

У квітні 2020 року Кабінет міністрів через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 зупинив кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, оголошений в березні того ж року.

Проведений в 2019 році перший відкритий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, на якому найкращий результат показав Іван Ніякий, був визнаний таким, щоне відбувся. «Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морську адміністрацію», — пояснив тоді міністр інфраструктури Владислав Криклій. Оголошений 27 грудня 2019 року повторний кадровий конкурс також не призвів до призначення голови Морської адміністрації.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в сфері морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

Поділитися...