Останні новини

Останні новини

Морські шахраї пропонують «працевлаштування» від імені відомих круїзних компаній

Морські шахраї пропонують «працевлаштування» від імені відомих круїзних компаній

Користуючись складною ситуацією в морі і, відповідно, для моряків на березі через пандемію, – активно обманювати і викачувати гроші з працівників флоту почали морські шахраї, передає Seafarers Journal.

Наприклад, прикриваючись ім’ям найбільшої круїзної компанії Royal Caribbean International, зловмисники почали робити розсилку на електронну пошту моряків з привабливими пропозиціями з працевлаштування.

Представники реальної компанії Royal Caribbean International заявили, що найкраще всі листи та інформацію в них – ретельно перевіряти. Вони оприлюднили адреси шахраїв, які не мають жодного стосунку до Royal Caribbean International, але відправляють пропозиції морякам:

  • Scam AlertsALERT – SCAM EMAIL ADDRESS / SCAM ARTIST: captainkatemccue@gmail.com / Kate McCue
  • ALERT – SCAM COMPANY: ROYAL CARIBBEAN CRUISES LIMITED COMPANY / MR. DONALD / 15136664077 / Career@royalcarribbean.com
  • ALERT – SCAM COMPANY: DREAM CONSULTANT BALI (6281259192717)

Раніше фейкові пропозиції роботи моряки отримували від імені компанії Princess Cruises. Розсилка велася з адреси, зареєстрованої на сервісі Yahoo. Шахраї пропонували морякам «солодкі» умови роботи і за два місяці роботи від $5-8 тис. із повним соціальним пакетом гарантій. За послуги з працевлаштування з такими хорошими умовами здобувачеві потрібно було заплатити певну суму грошей.

У Міжнародній федерації транспортників наголосили: «Якщо довірливий моряк погодиться переслати необхідну суму або повідомити дані своєї банківської картки, він, швидше за все, залишиться і без грошей, і без роботи».

Поділитися...