Останні новини

Останні новини

Морська Палата України запропонувала владі оптимізувати рішення щодо подовження термінів дії морських документів

Морська Палата України запропонувала владі оптимізувати рішення щодо подовження термінів дії морських документів

Введення карантинних обмежень на територіях більшості країн світу стало перепоною для здійснення своєчасної заміни екіпажів морських суден. Водночас виникла необхідність розробки дієвого та практичного інструменту задля безумовного подовження терміну дії морських документів для моряків – членів екіпажів, що спливають під час запровадження таких обмежень.

Подовження термінів дії морських документів має надати можливість українським морякам здійснювати свою професійну діяльність у складі екіпажу за умови подовження контракту із судновласником та уникнути ризиків залишитися в одній з країн через карантинні обмеження міждержавних сполучень.

Морська спільнота активно обговорювала необхідні заходи, що має здійснити Морська адміністрація та Міністерство інфраструктури задля попередження можливих ускладнень для українських моряків. Певні сумніви викликала і редакція листа МІУ до Міжнародної морської організації про подовження дії морських документів. А саме в частині термінів такого подовження та умов, що виписані в цьому повідомленні.

Морська Палата України провела консультації з експертами галузі та, керуючись рекомендаціями фахівців, а також досвідом європейських країн, що вжили аналогічних заходів, направила лист Міністру інфраструктури Владиславу Криклію з викладеними пропозиціями галузевих експертів:

Поділитися...