Останні новини

Останні новини

МОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ ВІТАЄ “УКРФЕРРІ” З 25-РІЧНИМ ЮВІЛЕЕМ

МОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ ВІТАЄ “УКРФЕРРІ” З 25-РІЧНИМ ЮВІЛЕЕМ

Морська Палата України щиро вітає судноплавну компанію «Укрферрі», яка відзначає 25-річний ювілей з дня свого заснування!

Укрферрі є одним із засновників Морської Палати України та її почесним членом. Бажаємо здоров’я і вдачі, невичерпної енергії професійному колективу, а компанії успішного розвитку і процвітання!

Судноплавство, як і портова діяльність – одна з базових, системоутворюючих галузей Одеської області. Після краху ЧМП ця традиційна для Одеси сфера бізнесу зазнала процес тривалих і болісних трансформацій, який продовжується до цього дня. В незалежній Україні судноплавство по об’єктивним і суб’єктивним причинам виявилося явно не в пріоритеті і левову частку ринку морських перевезень України швидко зайняли іноземні компанії. Вони ж стали новим роботодавцем для десятків тисяч українських моряків. Як небезпідставно вважає більшість, Україна з вищої ліги морських держав з розвиненим багатогалузевим морегосподарським комплексом плавно перейшла в «другу лігу» – держав у моря. Сьогодні майже вся зовнішня торгівля України, від контейнерів з товарами широкого вжитку до зерна, металу і руди перевозиться на суднах іноземних судновласників.

Але є і винятки. Одним з них є сектор поромних перевезень. Поромні лінії створені в Одесі рівно 25 років тому судноплавною компанією «Укрферрі» вже тривалий час впевнено забезпечують Україні перші позиції на Чорноморському ринку, пов’язують з важливими торговими партнерами – Туреччиною і Грузією, Закавказзям і Середньоазіатським регіоном, забезпечують логістичні можливості для великої кількості вантажовласників і пасажирів всіх причорноморських країн. За чверть століття пороми «Укрферрі» перевезли понад півмільйона пасажирів, десятки мільйонів тон вантажів, сотні тисяч одиниць вантажних автомобілів, залізничних вагонів, контейнерів та різної накатної техніки. Компанією було відкрито нові поромні лінії і берегові термінали в різних країнах, поступово оновлювався склад флоту, впроваджувалися сучасні технології і створювалися нові робочі місця. Не раз «Укрферрі» з честю представляла Україну на міжнародному рівні, брала участь в проектах ЄС і ООН, на ділі демонструвала високу соціальну відповідальність, підтримуючи вагомі соціальні та культурні ініціативи. У скрутному для всіх 2020 році в важливій ​​ролі компанії було можна  переконатися ще раз, коли пороми «Укрферрі» стали для тисяч громадян України та інших країн регіону єдиною можливістю для повернення на Батьківщину. Це, безумовно, великі досягнення, які стали основою для бездоганної репутації компанії у міжнародних партнерів. Цікаву оцінку «Укрферрі» дав віце-президент найбільшої європейської поромної компанії DFDS Anders Refsgaard: “Судноплавство – це дуже важка і ризикована справа. Лінійне судноплавство – вдвічі. Мало кому вдається так довго втриматися в цьому бізнесі. Напевно, головна якість цієї компанії – вражаюча стійкість перед обличчям будь-яких несприятливих факторів і вміння миттєво використовувати ситуаційні можливості що відкриваються. Ми високо цінуємо наше співробітництво з «Укрферрі».

Компанія входить в свій 26-ий рік з низкою нових перспективних проектів. Один з них – інтермодальний сервіс для Ро-Ро вантажів Туреччина – Україна – Польща було презентовано кілька днів тому на україно-польському економічному форумі за участю президентів України і Польщі. У фокусі уваги компанії як завжди не тільки комерційна складова, а й питання збереження екології та розвитку транзитної інфраструктури. Разом з іншими провідними морськими компаніями України «Укрферрі» виступила одним із засновників громадської організації «Морська Палата України», покликаної відстоювати інтереси морськоі галузі та вже завоювала авторитет у професіоналів. Буде правильно стверджувати: «Укрферрі» – це приватна компанія, в якій працюють люди з широким державним мисленням. Успіх «Укрферрі» – це успіх Одеси і України. Побажаємо їм здоров’я і удачі, а компанії успішного розвитку і процвітання!

Поділитися...