Останні новини

Останні новини

Морська адміністрація запустила автоматизовану систему тестування моряків

Морська адміністрація запустила автоматизовану систему тестування моряків

Державна служба морського та річкового транспорту розпочала експлуатацію автоматизованої системи тестування моряків (АСТ) для підтвердження їх кваліфікації.

«Минулого тижня відбувся запуск е-тестування моряків. Тепер вони складають іспити без участі членів кваліфікаційної комісії. Тест повністю автоматизований і саме головне — це виключає людський фактор. Це важливий крок на шляху реформування морської галузі, яка була розпочата міністром інфраструктури Владиславом Криклієм», — поінформувала прес-служба Морської адміністрації.

Зазначається, що в автоматизованій системі тестування моряків питання тестування формуються рандомним методом, тобто, програма щоразу формує індивідуальний список із різних підрозділів. Такий метод виключає фальсифікацію і прибирає корупційну складову, на яку останнім часом було багато скарг від представників морської громадськості.

АСТ дозволяє одночасно контролювати сотні учасників тестування, які перебувають територіально в різних локаціях. А після закінчення тесту інтелектуальна система відображає цифрову гістограмму проходження іспиту на предмет порушень.

За перші три дні тестування пройшли 150 моряків.

У серпні 2020 року Міністерство інфраструктури запустило процес ліквідації Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (ІПДМ) та її представництв. З 22 листопада функції ІПДМ передані Морській адміністрації.

Окружний адміністративний суд Києва рішенням від 23 грудня 2020 року призупинив ліквідацію ІПДМ. Рішення було винесено в якості забезпечення позову члена Державної кваліфікаційної комісії, капітана далекого плавання Миколи Мовчана до Кабінету міністрів і Міністерства інфраструктури. МІУ оскаржило це рішення в апеляційному суді.

Поділитися...