Останні новини

Останні новини

Морська адміністрація замовила друк 15 тис. бланків ПОМ

Морська адміністрація замовила друк 15 тис. бланків ПОМ

Державна служба морського та річкового транспорту підписала угоду з Поліграфкомбінатом «Україна» на виготовлення 15 тис. бланків посвідчення особи моряка (ПОМ).

Як повідомила прес-служба Морадмінітрації, згідно з угодою, до кінця листопада ц.р. буде виготовлено 3,5 тис. бланків, а до кінця лютого 2021 року поетапно буде виготовлено решту бланків.

«Тому ажіотажу не буде», — наголосила прес-служба.

ДП «Моррічсервіс» з 30 вересня 2020 року призупинило оформлення документів моряків. «Причина — відмова без попередження капітанів морських портів Одеси, Ізмаїла, Херсона та Маріуполя приймати документи на оформлення посвідчення особи моряка, аргументуючи відсутністю бланків ПОМ», — повідомляла прес-служба держпідприємства, уточнивши, що призупинено роботу тільки з новими документами моряків — продовження дії раніше виданих ПОМ в сервісних центрах як і раніше здійснюється.

У середині жовтня видача документів була відновлена після того, як Морська адміністрація закупила 3 тис. бланків посвідчень особи моряка і розподілила їх між дипломно-паспортними відділами служб капітанів морських портів Одеси, Херсона, Ізмаїла і Маріуполя.

Поділитися...
EN DE UK