Останні новини

Останні новини

Морська адміністрація проводить «експеримент» з електронними документами моряків без відома МІУ

Морська адміністрація проводить «експеримент» з електронними документами моряків без відома МІУ

Морська адміністрація проводить «експеримент» з видачею кваліфікаційних документів моряків в електронному форматі, не погодивши його з Міністерством інфраструктури. Як повідомила прес-служба Профспілки працівників морського транспорту (ПРМТУ), про це йдеться у відповіді МІУ на запит ПРМТУ додаткової інформації про проект.

Згідно з повідомленням, в МІУ заявили про таке:

1. МІУ не приймало рішень щодо реалізації спільного проекту з видачі морякам кваліфікаційних документів в електронному форматі.

2. МІУ не погоджувало лист Морської адміністрації на адресу Міжнародної морської організації (IMO), не зверталося до IMO і не давало доручення Морській адміністрації звертатися до IMO щодо цього питання.

3. Кваліфікаційні документи моряків повинні друкуватися на бланках встановленого зразка, які відповідають технічним описам.

«З огляду на вищевикладене, ПРМТУ вимагає негайно провести службове розслідування щодо посадових осіб Морської адміністрації, дії яких призвели до масової видачі морякам кваліфікаційних документів, оформлених на бланках, які не відповідають технічним описом, а також напрямку країнам-членам IMO листи з недостовірними даними», — наголосили в ПРМТУ.

У квітні 2021 року Морська адміністрація нібито в рамках проекту «Україна в смартфоні» поінформувала IMO про затвердження нової форми кваліфікаційних документів українських моряків і переведення їх в електронний формат. У підписаному в.о. голови Морської адміністрації Андрієм Глазковим листі стверджувалося, що цей проект реалізується спільно з МІУ.

Поділитися...