Останні новини

Останні новини

Морська адміністрація продовжила оцінку корупційних ризиків на два місяці

Морська адміністрація продовжила оцінку корупційних ризиків на два місяці

Термін роботи комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній службі морського та річкового транспорту (Морській адміністрації) продовжено до середини липня. Про це ідеться в наказі в.о. голови Морської адміністрації Андрія Глазкова №245 від 17 травня, оприлюдненому на сайті відомства.

«У зв’язку із внесенням змін до Робочого плану Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній службі морського та річкового транспорту України, затвердженого Головою Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній службі морського та річкового транспорту України 19 квітня 2021 року, наказую: Підпункт 2.3 пункту 2 наказу Державної служби морського та річкового транспорту України від 26.03.2021 року №145 «Про утворення Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній службі морського та річкового транспорту України» викласти у такій редакції: «2.3. До 20.07.2021 підготувати звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у Морській адміністрації», — сказано в документі.

Морська адміністрація у березні створила комісію, завданням якої буде оцінка корупційних ризиків у цьому відомстві. Керівником комісії призначено в.о. голови Морської адміністрації Андрія Глазкова, всього ж до її складу увійшли 19 осіб. Комісія отримала завдання до 25 травня 2021 року підготувати звіт за результатами оцінки корупційних ризиків в Морській адміністрації.

Поділитися...