Останні новини

Останні новини

Морська адміністрація почала пошук нового начальника «Держгідрографії»

Морська адміністрація почала пошук нового начальника «Держгідрографії»

Державна служба морського та річкового транспорту України (Морська адміністрація) оголосила конкурсний відбір начальника Державної установи (ГУ) «Держгідрографія».

Як повідомила прес-служба Морадміністраціі, документи для участі в кадровому конкурсі будуть прийматися до 18:00 5 травня 2020 року.

Конкурсний відбір буде проведено в період 6-21 травня.

Вимоги до кандидатів включають наявність другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю в сфері морського і річкового транспорту, досвід роботи за фахом у сфері морського і річкового транспорту, в тому числі досвід роботи на керівних посадах не менше 5 років, а також знання галузевого законодавства .

Морська адміністрація 14 лютого 2020 року звільнила з посади начальника ГУ «Держгідрографія» Олександра Щипцова, який очолював підприємство з квітня 2018 року.

В.о. начальника «Держгідрографії» з 26 лютого 2020 року призначений Дмитро Падакін.

ДУ «Держгідрографія» – науково-виробничий комплекс, що спеціалізується на науково-технічну діяльність в сфері навігації, гідрографії та океанографії, забезпечує виконання міжнародних зобов’язань України по навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства.

Джерело: Порты Украины

Поділитися...