Останні новини

Останні новини

МОП ухвалила Резолюцію про глобальну вакцинацію екіпажів суден

МОП ухвалила Резолюцію про глобальну вакцинацію екіпажів суден

Міжнародна організація праці (МОП) минулого тижня ухвалила Резолюцію про глобальну програму вакцинації членів екіпажів морських суден від COVID-19.

Резолюція заснована на пропозиції про глобальну програму вакцинації моряків, надану Кіпром до Міжнародної морської організації (IMO), Міжнародної палати судноплавства (ICS) і Євросоюзу.

Підхід вимагає, щоб судновласники і профспілки в координації з урядами та IMO провели картографування для визначення кількості вакцин, необхідних на березі в країнах-постачальниках робочої сили на флот. Зазначається, що це ключовий крок у визначенні масштабів проблеми і подальшому спільному вжитті рішучих заходів у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та фармацевтичними компаніями для забезпечення достатньої кількості препаратів.

«Документ закликає уряди держав, відповідно до їх національних програмам, зробити вакцинацію доступною для моряків на суднах, які зайшли до їх портів, а також створити в портах центри вакцинації. Також він закликає уряди держав вважати легітимною вакцинацію моряків, дозволену і проведену в їх країнах», — повідомили в МОП.

Крім того, урядам, роботодавцям і профспілкам пропонується сформулювати документ, який доводить до відома відповідних органів ООН необхідність колективного підходу до забезпечення потрібного кількості вакцин.

Поділитися...