Останні новини

Останні новини

Міжнародний центр вакцинації моряків може бути створено у Великобританії

Міжнародний центр вакцинації моряків може бути створено у Великобританії

Профспілка Nautilus Intrenational і національна Палата судноплавства звернулися до міністра авіації та морського транспорту Великобританії Роберта Кортса із закликом підтримати створення в країні міжнародного центру вакцинації членів екіпажів торгового флоту, де моряк будь-якої національності зможе зробити щеплення проти COVID-19.

Як повідомляє Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ), у своєму листі генсек Nautilus Марк Дікінсон і генеральний директор Палати судноплавства Великобританії Боб Сангінетті відзначають, що в багатьох країнах працівники флоту не мають пріоритетного права на вакцинацію. З цього випливає, що сектор повинен розробити глобальне рішення, яке дозволяє морякам отримати доступ до щеплень далеко від дому.

«Ми вважаємо, що Великобританія може стати ініціатором відповіді на цей виклик, що призведе до пом’якшення проблем, з якими повсюдно стикаються моряки. Наприклад, це стосується вимоги деяких урядів про наявність паспортів вакцинації для полегшення поїздок. Оскільки Великобританія є однією з провідних країн у галузі морського судноплавства і базою для Міжнародної морської організації, ми вважаємо, що створення тут міжнародного центру вакцинації моряків – ідеальна демонстрація участі у розв’язанні глобальних проблем», — ідеться у зверненні.

Крім того, на думку Марка Дікінсона і Боба Сангінетті, такий крок усуне порушення в ланцюжку постачання вантажів.

Поділитися...