Останні новини

Останні новини

МІУ знову не визначилося з очільником Морської адміністрації

МІУ знову не визначилося з очільником Морської адміністрації

Міністерство інфраструктури не змогло визначити переможця кадрового конкурсу на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації). Про це свідчить інформація, розміщена Національним агентством держслужби (НАДС), повідомляє сайт «Порти України».

«Переможець конкурсу відсутній, оскільки суб’єкт призначення або керівник державної служби не прийняв рішення про визначення переможця конкурсу або про його відсутність протягом 44 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу», — ідеться в повідомленні НАДС.

Скріншот з сайту nads.gov.ua

За результатами співбесіди 18 травня НАДС визначило трійку фіналістів кадрового конкурсу на посаду голови Морської адміністрації і направило їх на розгляд суб’єкту призначення — до Міністерства інфраструктури.

У квітні 2021 року Кабінет міністрів оголосив новий кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації. У кадровому конкурсі взяли участь 19 кандидатів. До співбесіди, яка відбулася в НАДС, були допущені 9 кандидатів.

У квітні 2020 року Кабінет міністрів через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 зупинив кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, оголошений в березні того ж року.

Проведений в 2019 році перший відкритий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, на якому найкращий результат показав Іван Ніякий, був визнаний таким, щоне відбувся. «Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морську адміністрацію», — пояснив тоді міністр інфраструктури Владислав Криклій. Оголошений 27 грудня 2019 року повторний кадровий конкурс також не призвів до призначення голови Морської адміністрації.

На сьогодні обов’язки голови Морської адміністрації виконує перший заступник голови Андрій Глазков, призначений на цю посаду у жовтні 2020 року.

Поділитися...