Останні новини

Останні новини

МІУ програло апеляцію щодо ліквідації Інспекції з дипломування моряків

МІУ програло апеляцію щодо ліквідації Інспекції з дипломування моряків

Шостий апеляційний суд Києва залишив в силі ухвалене в грудні 2020 року Окружним адміністративним судом рішення про припинення ліквідації Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (ІПДМ) і передачі її функцій Державній службі морського і річкового транспорту (Морській адміністрації).

«Розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Міністерства інфраструктури, Кабінету міністрів на постанову Окружного адміністративного суду Києва від 23 грудня 2020 року (…) суд постановив: апеляційні скарги Міністерства інфраструктури, Кабінету міністрів залишити без задоволення. Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 грудня 2020 року залишити без змін», — ідеться у рішенні апсуду, винесеному 9 березня.

Постанова суду набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

У серпні 2020 року Міністерство інфраструктури запустило процес ліквідації ІПДМ та її представництв. З 22 листопада функції ІПДМ передані Морській адміністрації.

Окружний адміністративний суд Києва рішенням від 23 грудня 2020 року призупинив ліквідацію ІПДМ. Рішення було винесено в якості забезпечення позову члена Державної кваліфікаційної комісії, капітана далекого плавання Миколи Мовчана до Кабінету міністрів і Міністерства інфраструктури. МІУ оскаржило це рішення в апеляційному суді.

Поділитися...