Останні новини

Останні новини

МІУ ініціювало повторне обговорення процедури ведення Реєстру морських портів України

МІУ ініціювало повторне обговорення процедури ведення Реєстру морських портів України

Міністерство інфраструктури повторно оприлюднило для обговорення проект змін до Порядку ведення Реєстру морських портів для врегулювання процедури ведення Реєстру морських портів України та визначення відомостей, що вносяться до нього.

«Проектом акта передбачається актуалізувати положення чинного Порядку ведення Реєстру морських портів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 року №496 для врегулювання процедури ведення Реєстру морських портів України, визначення відомостей, що вносяться до нього, з метою забезпечення даними для здійснення завдань в сфері безпеки мореплавання, охорони навколишнього середовища, а також для здійснення державного нагляду (контролю)», — ідеться в пояснювальній записці до документа.

Зокрема, до Порядку вносяться зміни, згідно з якими Реєстр ведеться в електронному вигляді українською та англійською мовами, доступ до його відомостей є відкритим і безкоштовним. Відомості Реєстру публікуються на офіційному веб-сайті Адміністратора Реєстру — ДП «Адміністрація морських портів України».

У новій версії Порядку також конкретизовані відомості про морський порт, морський термінал, портового оператора і постачальників рідкого палива. Також пропонується вносити відомості про морські термінали, портових операторів та постачальників рідкого палива, що здійснюють діяльність на території морського порту і/або на підходах до нього.

Також конкретизується — яку саме інформацію повинні подавати Адміністратору Реєстру суб’єкти господарювання для внесення відомостей до Реєстру.

З повною версією документа можна ознайомитися на сайті Мінінфраструктури.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови від фізичних та юридичних осіб приймаються Міністерством інфраструктури та Державною регуляторною службою до 29 січня 2021 року включно в письмовому та електронному вигляді.

Поділитися...