Останні новини

Останні новини

Мінінфраструктури запропонувало нову версію порядку ведення Реєстру морських портів

Мінінфраструктури запропонувало нову версію порядку ведення Реєстру морських портів

Міністерство інфраструктури розробило і оприлюднило для ознайомлення новий проект змін до Порядку ведення Реєстру морських портів для врегулювання процедури ведення Реєстру морських портів України та визначення відомостей, що вносяться до нього.

«Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру морських портів» розроблено для врегулювання процедури ведення Реєстру морських портів України, визначення відомостей, що вносяться до нього, з метою забезпечення даними для здійснення завдань у сфері безпеки мореплавства, охорони навколишнього середовища, а також для здійснення державного нагляду (контролю). Проєктом акта передбачається актуалізувати положення діючого Порядку ведення Реєстру морських портів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. № 496 року, та визначити відомості, що вносяться до Реєстру морських портів про морський порт, морський термінал, портового оператора, постачальників рідкого палива та гідротехнічні споруди порту”, — ідеться у пояснювальній записці до документа.

Адміністратором Реєстру визначено ДП «Адміністрація морських портів України», яке збирає, веде облік відомостей, вносить зміни до Реєстру, а також забезпечує його технічне та технологічне супроводження, збереження і захист даних, які у ньому містяться.

Визначено, що Реєстр ведеться в електронному вигляді українською та англійською мовами. Доступ до відомостей Реєстру є відкритим і безкоштовним. Відомості Реєстру публікуються на офіційному веб-сайті адміністратора Реєстру.

У новій версії Порядку розширено перелік відомостей про морські порти, портові термінали і постачальників палива, які вносяться до Реєстру. Також конкретизується — яку саме інформацію повинні подавати Адміністратору Реєстру суб’єкти господарювання для внесення відомостей до Реєстру.

Крім того, визначено перелік причин, на підставі яких адміністратор може відмовити у внесенні змін до Реєстру.

З повною версією документа можна ознайомитися на сайті Мінінфраструктури.

Наприкінці 2020 року Мінінфраструктури повторно оприлюднило для обговорення проект змін до Порядку ведення Реєстру морських портів для врегулювання процедури ведення Реєстру морських портів України та визначення відомостей, що вносяться до нього. Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймалися до 29 січня 2021 року.

Поділитися...