Останні новини

Останні новини

Мінінфраструктури програло апеляцію щодо наказу №201 про спрощення атестації моряків

Мінінфраструктури програло апеляцію щодо наказу №201 про спрощення атестації моряків

Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Міністерства інфраструктури на ухвалу Окружного адміністративного суду Києва про зупинення дії наказу МІУ №201, який передбачає спрощення процедури атестації та підтвердження дипломів моряків.

Це випливає з постанови суду, ухваленої в понеділок, 5 липня, у справі №640/31850/20.

«Керуючись статтями 241, 242, 243, 308, 310, 315, 316, 321, 322, 325, 329 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів постановила: апеляційну скаргу Міністерства інфраструктури України залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 травня 2021 року — без змін», — ідеться в документі.

Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду у строк, визначений ст. 329 КАС України.

У травні Окружний адміністративний суд Києва виніс ухвалу, якою зупинив дію наказу МІУ №201, що передбачає спрощення процедури атестації та підтвердження дипломів моряків.

У квітні 2021 року наказ МІУ №201 «Про внесення змін до нормативно-правових актів Міністерства транспорту та зв’язку України і Міністерства інфраструктури України», покликаний спростити атестацію і підтвердження кваліфікації моряків, пройшов реєстрацію в Міністерстві юстиції.

Таких цілей пропонується досягнути, зокрема шляхом впровадження автоматизованої системи тестування моряків без участі людини-екзаменатора і підтвердження дипломів моряків за рахунок стажу плавання. Пропонується також внести до галузевого законодавства низку змін, пов’язаних із передачею функцій дипломування моряків Морській адміністрації від ліквідованої ІПДМ.

Поділитися...