Останні новини

Останні новини

Мінінфраструктури презентує план вдосконалення державних сервісів для моряків і подолання корупції

Мінінфраструктури презентує план вдосконалення державних сервісів для моряків і подолання корупції

У рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30» Міністерство інфраструктури спільно з Міністерством цифровізації та експертними організаціями презентує план вдосконалення державних сервісів для моряків та шляхів подолання корупційних схем у галузі. У фокусі – порядок дипломування і видачі посвідчень особи моряка, біометричні паспорти моряків, навчально-тренажерні заклади, повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

Презентація відбудеться у понеділок, 14 червня, о 15:00.

Зі вступним словом виступлять Міністр інфраструктури Олександр Кубраков та голова виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі. Про реформу державних сервісів для моряків розповість заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков. Про цифрові рішення для подолання зловживань у сфері переатестації моряків розповість заступник керівника проєкту USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» Данило Молчанов.

До участі в обговоренні запрошені представники транспортного та антикорупційного комітетів Верховної Ради, Міністерства цифрової трансформації, ГО «Офіс простих рішень та результатів», ГО «Українське об’єднання моряків», Професійної спілки робітників морського транспорту, ТОВ «Краншип», Асоціації морських агентств, Урядово-громадської ініціативи «Разом проти Корупції» та ін.

Охочі взяти участь в обговорення можуть зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/a4RnHcMpHqow7MB89

Кількість місць обмежена. Після проходження реєстрації учасникам буде повідомлено про запрошення.

Захід транслюватиметься онлайн на Facebook-сторінці Міністерства інфраструктури.

Поділитися...