Останні новини

Останні новини

Мінінфраструктури не погоджувало угоду про передачу поромного комплексу в «Чорноморську» приватній компанії

Мінінфраструктури не погоджувало угоду про передачу поромного комплексу в «Чорноморську» приватній компанії

Укладена ТОВ «Автологістика» та ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» у жовтні 2020 року додаткова угода до договору про використання території держпідприємства, яка передбачає користування територією поромного комплексу і технологічним обладнанням порту, не була погоджена Міністерством інфраструктури. Про це ідеться у відповіді Мінінфраструктури на звернення Морської палати України.

«Повідомляємо, що додаткова угода від 12.10.2020р. №2 до договору про використання території підприємства від 17.10.2019р. №130/д (далі — додаткова угода №2), укладена між ТОВ «Автологістика» та ДП «МТП «Чорноморськ», не надходила на погодження до Мінінфраструктури, що суперечить наказу Мінінфраструктури від 29.05.2020р. №331 «Про підготовку до здійснення державно-приватного партнерства в межах п’ятого терміналу ДП «МТП «Чорноморськ», — ідеться у відповіді.

Водночас у Мінінфраструктури зазначили, що відповідно до наказу міністерства від 18 листопада 2020 року №792 «Про здійснення позапланового внутрішнього аудиту» нині триває позаплановий внутрішній аудит діяльності ДП «МТП «Чорноморськ» з окремих питань (на окремих етапах), у ході якого зокрема здійснюється аудиторське дослідження питань, що стосуються договору про використання території ДП «МТП «Чорноморськ» від 17 жовтня 2019 року №130/д та додаткової угоди №2, укладених із ТОВ «Автологістика».

У листопаді Морська Палата України зверталася до міністра інфраструктури Владислава Криклія з проханням з’ясувати обставини і вжити заходів щодо термінового розірвання угоди, якою поромний комплекс в морському порту «Чорноморськ» фактично передано в управління ТОВ «Автологістика» попри заяви про намір передати термінал у концесію на прозорому конкурсі.

Поділитися...