Останні новини

Останні новини

Мінінфраструктури: довіряти інформації ІПДМ можна лише в Facebook

Мінінфраструктури: довіряти інформації ІПДМ можна лише в Facebook

Єдиним офіційним інформаційним ресурсом Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (ІПДМ) на сьогоднішній день є її сторінка в соціальній мережі Facebook. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Інформуємо, що згідно з інформацією від ІПДМ, на сьогоднішній день єдиним офіційним інформаційним ресурсом Інспекції є сторінка, зареєстрована в соціальній мережі Facebook, яка розташована за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100072486533483. Рекомендуємо довіряти тільки інформації, яка буде оприлюднюватися на вищевказаному інформаційному ресурсі », – зазначила прес-служба.

Як відзначили в міністерстві, на сьогоднішній день нове керівництво ІПДМ не має доступу до сайту itcs.net.ua, який раніше був офіційним інформаційним ресурсом Інспекції.

Про створення нового офіційного інформаційного ресурсу Інспекції буде повідомлено на офіційних ресурсах МІУ.Как відзначили в міністерстві, на сьогоднішній день нове керівництво ІПДМ не має доступу до сайту itcs.net.ua, який раніше був офіційним інформаційним ресурсом Інспекції.

Про створення нового офіційного інформаційного ресурсу Інспекції буде повідомлено на офіційних ресурсах МІУ.

Поділитися...