Останні новини

Останні новини

Мінінфраструктури домовляється з Португалією про визнання свідоцтв моряків

Мінінфраструктури домовляється з Португалією про визнання свідоцтв моряків

Україна зацікавлена у взаємному визнанні свідоцтв моряків і розвитку морського транспортного сполучення з Португалією, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

«Для України залишається актуальним опрацювання проєкту Угоди між Кабінетом Міністрів та Урядом Португальської Республіки про морське транспортне сполучення, а також Меморандуму про взаєморозуміння між Морадміністрацією та Інститутом портового та морського транспорту Португальської Республіки щодо взаємного визнання свідоцтв моряків», — заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій на зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Португалії в Україні Антоніу Вашку Алвеш Машаду у Києві в п’ятницю, 22 січня.

За його словами, проєкт Меморандуму щодо взаємного визнання свідоцтв моряків наразі готується до передачі португальській стороні.

У грудні 2020 року відбулася передача оригіналу Меморандуму між Україною і Республікою Хорватія про взаємне визнання дипломів моряків. Ведеться робота з узгодження текстів проектів Меморандумів з Канадою, Катаром, Китайською Народною Республікою, Ісламською Республікою Іран, Республікою Корея, Індонезією, Королівством Таїланд і Малайзією.

Поділитися...