Останні новини

Останні новини

Криза зміни екіпажів ще далека від завершення — IMO

Криза зміни екіпажів ще далека від завершення — IMO

Криза зміни екіпажу, спричинена обмеженнями COVID-19, продовжує спричиняти проблеми, незважаючи на певне покращення в цій царині. Про це заявив генеральний секретар Міжнародної морської організації (IMO) Кітак Лім.

У своїй заяві генсек IMO повідомив, що на основі аналізу галузі кількість моряків, яким потрібна репатріація після закінчення контрактів, зменшилась — з високих близько 400 тис. у вересні 2020 року до приблизно 200 тис. станом на березень 2021 року. Однак ця кількість може знову зрости.

«Одним з головних досягнень минулого року, що сприяв цьому, було ухвалення резолюції Асамблеї ООН, яка закликає держави-члени ООН визначити моряків та інший морський персонал ключовими працівниками та здійснити відповідні заходи, що дозволяють репатрійованим морякам та іншим приєднатися до суден та забезпечити доступ до медичної допомоги. Але ми не можемо бути самовдоволеними. До цього часу менше 60 країн прислухались до нашого заклику визначити моряків ключовими працівниками. Більше країн повинні це зробити, якщо ми хочемо врегулювати цю кризу та забезпечити справедливе ставлення до моряків та належне полегшення їх подорожей до місця роботи та звідти. Попереду ще довгий шлях, перш ніж ми повернемося до нормального режиму зміни екіпажу», — наголосив Лім..

За його словами, криза зміни екіпажу ще далеко не закінчена. Важливо, що питання щодо вакцинації потребують вирішення.

Зараз, як ніколи раніше, моряків потрібно визначити ключовими працівниками для забезпечення пріоритетної вакцинації та доступу до безпечного транзиту та подорожей, наголосив генсек ІМО.

Поділитися...