Останні новини

Останні новини

Кількість піратських атак може зменшитися на 80% до 2024 року

Кількість піратських атак може зменшитися на 80% до 2024 року

До Декларації щодо протидії піратству у Гвінейській затоці (Gulf of Guinea Declaration on Suppression of Piracy) приєдналося три найбільші держави прапора, низка судноплавних компаній і Всесвітній економічний форум. На сьогодні під Декларацією стоять 342 підписи, пише Seafarers Journal.

У травні 2021 року цей документ підготувала група судновласників, скликана Балтійською і міжнародною морською радою (BIMCO). Ініціатива покликана привернути увагу громадськості до проблеми піратства і зробити кроки для поліпшення безпеки у Гвінейській затоці, яка протягом декількох років є головною гарячою точкою морської злочинності.

Керівник відділу постачань і транспорту Всесвітнього економічного форуму Марджі Ван Гог зазначила, що на стійкість системи постачання вантажів безпосередньо впливає морська діяльність.

«Співпраця між приватним і державним секторами необхідна для безпеки, благополуччя і дотримання прав тих, хто відповідає за переміщення основних товарів і продуктів харчування, на які ми всі сподіваємося», — додала вона.

Піратство в Гвінейській затоці зачіпає моряків багатьох національностей і компаній з усього світу. Активна участь в боротьбі міжнародних морських сил, які працюють пліч-о-пліч з місцевою владою, має важливе значення для розв’язання цієї ситуації.

Своїми підписами підписанти заявляють, що проблема як і раніше існує, і час покласти край злочинам.

За даними BIMCO, у 2020 році 135 членів екіпажів були викрадені зі своїх суден по всьому світу, причому на Гвінейську затоку припадає понад 95% всіх інцидентів. Підписанти Декларації твердо переконані, що до кінця 2023 року кількість піратських атак може скоротитися щонайменше на 80%.

Поділитися...