Останні новини

Останні новини

Керівника МТП «Чорноморськ» затримали на хабарі в $250 тис.

Керівника МТП «Чорноморськ» затримали на хабарі в $250 тис.

Детективи Національного антикорупційного бюро України викрили на вимаганні $250 тис. керівника ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Про це повідомляє сайт «Порти України» з посиланням на прес-службу НАБУ.

Згідно з повідомленням, слідство встановило, що керівник державного підприємства вимагав гроші за узгодження плану санації збанкрутілої приватної компанії, в комітеті кредиторів якої ДП мало більшість голосів.

За інформацією правоохоронців, ця компанія вела переговори з приватними інвесторами. Однак їх залучення вимагало узгодження комітету кредиторів. «Тому керівник порту, відчувши серйозність намірів одного з інвесторів, зажадав від нього $250 тис. як плату за «лояльність», – вказали в НАБУ.

За словами слідчих, чиновник діяв за посередництвом представника іншого кредитора приватної компанії, який отримав гроші для подальшої передачі керівнику держкомпанії.

Чиновник і посередник затримані, вирішується питання про оголошення їм про підозру і обрання запобіжного заходу.

Міністерство інфраструктури наказом від 18 листопада відсторонило Олександра Попова від виконання обов’язків директора ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» на час проведення перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства. Виконання обов’язків директора держстивідора на період відсторонення Попова покладено на Ігоря Шевченка, в.о. заступника директора з розвитку – начальника спеціалізованого поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ».

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій наказом від 30 червня 2020 року утворив робочу групу з вирішення питань щодо невиконання зобов’язань LLC European Agro Investment Ukraine, яке орендує нерухоме майно в тилах причалів другого терміналу морського порту «Чорноморськ». Компанія накопичила загальну заборгованість перед державними фіскальними органами, ДП «МТП «Чорноморськ» і власними працівниками близько 100 млн грн. У тому числі заборгованість із зарплат перед працівниками на кінець липня становила 18 млн грн.

Раніше держстивідор «Чорноморськ» наголошував на необхідності розірвати договори оренди з ТОВ через невиконання більшості умов договору.

Поділитися...
EN DE UK