Останні новини

Останні новини

Уряд звільнив заступника міністра інфраструктури, який відповідав за держактиви

Уряд звільнив заступника міністра інфраструктури, який відповідав за держактиви

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 28 жовтня, звільнив Олега Ющенка з посади заступника міністра інфраструктури. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан, передає сайт «Порти України».

За словами Мокана, Ющенко іде з міністерства за власним бажанням.

Олег Ющенко пропрацював на посаді заступника міністра інфраструктури менше року — з 22 листопада 2019 року.

На момент призначення він був директором приватної медичної клініки Into-Sana, філії якої працюють в Одесі та Києві. За даними ЗМІ, клініки формально належать американським компаніям, але залишаються у власності своїх засновників — сім’ї Круків, пов’язаної з портовою галуззю і глава якої в 1993-1995 обіймав посаду заступника міністра транспорту.

«Це людина, яка довгий час працювала в інвестиційному бізнесі і заводила в Україну один з найбільших інвестиційних світових фондів: американський Siguler Guff & Company. Вони тут купили мережу клінік, якими він керував, розвивав», — коментував в інтерв’ю «Лізі» майбутнє призначення міністр інфраструктури Владислав Криклій. Тоді ж міністр заявляв, що Ющенко буде займатися подібною роботою «з нашими держактивами, які замість прибутку демонструють збитки».

Поділитися...