Останні новини

Останні новини

Кабмін зупинив пошук нового глави Морської адміністрації

Кабмін зупинив пошук нового глави Морської адміністрації

Кабінет міністрів прийняв рішення зупинити кадровий конкурс на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації). Це випливає з розпорядження №391-р від 8 квітня 2020 року, опублікованого на «Урядовому порталі».

Кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації був втретє оголошений 18 березня 2020 року. Документи від кандидатів приймалися до 16 квітня, а оцінювання кандидатів мало розпочатися 20 квітня.

За кілька днів до цього оголошення, 16 березня, Національне агентство з питань державної служби (НАГС) для недопущення поширення коронавирусной інфекції до стабілізації ситуації в Україні рекомендувало утриматися від оголошення кадрових конкурсів на держслужбі і перенести по можливості проведення етапів вже оголошених конкурсів.

Проведений в 2019 році перший відкритий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, на якому кращий результат показав Іван Ніякий, був визнаний не відбувся. «Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морської адміністрації», – пояснив тоді міністр інфраструктури Владислав Криклій. Оголошений 27 грудня 2019 року повторний кадровий конкурс також не привів до призначення голови Морської адміністрації.

Читайте також: До зустрічі, Морад!

Кабінет міністрів 19 лютого 2020 року призначила Сергія Звягінцева тимчасово виконуючим обов’язки голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації).

18 грудня 2019 року Кабінет міністрів призначив тимчасово виконувачем обов’язків голови Морської адміністрації Юлію Ворону замість Миколи Божко, який обіймав цю посаду з жовтня того ж року. Міністр інфраструктури Владислав Криклій пояснив це рішення тим, що Микола Божко не виправдав довіри.

Кабмін на підставі подання міністра інфраструктури Владислава Криклій розпорядженням №968-р від 20 жовтня 2019 року звільнив Дмитра Петренка з посади голови Морської адміністрації.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 роки як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в сфері морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також в сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавання суден флоту рибної галузі).

Джерело: Порты Украины

Поділитися...