Останні новини

Останні новини

Кабмін затвердив новий порядок ведення Реєстру морських портів

Кабмін затвердив новий порядок ведення Реєстру морських портів

Кабінет Міністрів України актуалізував положення порядку ведення Реєстру морських портів України. Відповідну Постанову «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру морських портів України» №1303 від 09 грудня 2021 року оприлюднено на Урядовому порталі.

Документ актуалізує положення Порядку та визначає відомості, що вносяться до Реєстру морських портів про морський порт, морський термінал, портовий оператор, постачальників рідкого палива та гідротехнічні споруди порту.

Він також пропонує визначити форми заяв та перелік документів та відомостей, що надаються для внесення до Реєстру. Крім того, ухвала визначає підстави для відмови у внесенні відомостей, їх виключення.

Адміністратором Реєстру визначена ДП «Адміністрація морських портів України», яке збирає, веде облік відомостей, вносить зміни до Реєстру, а також забезпечує його технічний та технологічний супровід, збереження та захист даних, що містяться в ньому.

Визначено, що Реєстр ведеться в електронному вигляді українською та англійською мовами. Доступ до відомостей Реєстру є відкритим та безкоштовним. Інформація Реєстру публікується на офіційному веб-сайті адміністратора Реєстру, а також на порталі відкритих даних Міністерства інфраструктури як розпорядника такої інформації.

З Постановою КМУ можна ознайомитись за посиланням

Поділитися...