Останні новини

Останні новини

Кабмін затвердив Кіндратіва головою Морської адміністрації

Кабмін затвердив Кіндратіва головою Морської адміністрації

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 4 серпня, затвердив призначення Віталія Кіндратіва на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації). Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

Віталій Кіндратів призначений на посаду голови Морської адміністрації за підсумками проведеного кадрового конкурсу. До цього він з 2017 року працював в Міністерстві інфраструктури на посадах генерального директора Директорату стратегічного планування та координації державної політики в сфері транспорту та генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції. У листопаді 2016 по жовтень 2017 року Кіндратів обіймав посаду заступником голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

16 червня Кабмін визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове покладення виконання обов’язків голови Морської адміністрації на Андрія Глазкова, який виконував обов’язки керівника відомства з жовтня 2020 року, і призначив на цю посаду Олексія Геращенка.

На початку червня Кабмін оголосив новий кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації. Документи від кандидатів приймалися до 16 червня через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС.

Оголошений у квітні 2021 року кадровий конкурс, в якому взяли участь 19 кандидатів, був визнаний таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що Міністерство інфраструктури як суб’єкт призначення не прийняло рішення про визначення переможця конкурсу або про його відсутність протягом 44 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

У квітні 2020 року Кабінет міністрів через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 зупинив кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, оголошений в березні того ж року.

Проведений в 2019 році перший відкритий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, на якому найкращий результат показав Іван Ніякий, був визнаний таким, щоне відбувся. «Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морську адміністрацію», — пояснив тоді міністр інфраструктури Владислав Криклій. Оголошений 27 грудня 2019 року повторний кадровий конкурс також не призвів до призначення голови Морської адміністрації.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в сфері морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

Поділитися...