Останні новини

Останні новини

Кабмін заборонив реєстрацію старих і однокорпусних танкерів

Кабмін заборонив реєстрацію старих і однокорпусних танкерів

Кабінет міністрів заборонив реєстрацію в Державному судновому реєстрі нафтових танкерів, які не відповідають вимозі наявності подвійного корпусу, а також танкерів віком 25 років і більше.

Як повідомляє сайт «Порти України», про це ідеться в постанові «Про внесення змін до Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України» №500 від 19 травня 2021 року, яка оприлюднена на «Урядовому порталі».

«Пункт 12 доповнити абзацом такого змісту: Не підлягають реєстрації у Державному судновому реєстрі України нафтові танкери, які не відповідають вимогам щодо подвійного корпусу чи еквівалентної конструкції, що встановлені Правилами 19 і 28 Додатка І до Міжнародної конвенції по запобіганню забрудненню з суден 1973 року, зміненої Протоколом 1978 року до неї, а також нафтові танкери віком 25 років і більше після дати поставлення судна, яка визначається пунктами 28.1—28.9 Правила 1 зазначеного Додатка», — ідеться в документі.

Проект постанови «Про внесення змін до Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України» був розроблений Міністерством інфраструктури в листопаді 2020 року. В МІУ вказують, що реалізація акта дозволить підвищити рівень безпеки перевезень нафтопродуктів морським транспортом, а також буде впливати на екологію і навколишнє середовище, знижуючи рівень небезпеки техногенного характеру.

Поділитися...