Останні новини

Останні новини

Кабмін призначив тимчасового керівника Морської адміністрації

Кабмін призначив тимчасового керівника Морської адміністрації

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 16 червня, призначив Олексія Геращенка виконуючим обов’язки голови Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації). Відповідне розпорядження №643-р оприлюднено на Урядовому порталі.

«Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови Державної служби морського та річкового транспорту України, виконання обов’язків Голови Державної служби морського та річкового транспорту України на заступника директора департаменту – начальника відділу державного нагляду на морському та річковому транспорті департаменту державного нагляду (контролю) та безпеки судноплавства зазначеної Служби Геращенка Олексія Олександровича», — ідеться у документі.

Також Кабмін визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове покладення виконання обов’язків голови Морської адміністрації на Андрія Глазкова.

Раніше цього тижня в.о. голови Морської адміністрації Андрій Глазков заявив про намір подати у відставку з посади. Він виконував обов’язки керівника відомства з жовтня 2020 року.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в сфері морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також в сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавання суден флоту рибної галузі).

Поділитися...