Останні новини

Останні новини

Кабмін оголосив новий конкурс на посаду голови Морської адміністрації

Кабмін оголосив новий конкурс на посаду голови Морської адміністрації

Кабінет міністрів ухвалив рішення оголосити новий кадровий конкурс на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації). Це випливає з розпорядження №594-р від 9 червня 2021 року, опублікованого на «Урядовому порталі».

«Відповідно до пункту 2 частини першої статті 30 Закону України “Про державну службу” оголосити з 10 червня 2021 р. повторний конкурс на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту з визначенням умов проведення конкурсу згідно з додатком», — ідеться в документі.

Серед вимог до кандидатів — наявність досвіду роботи на посадах державної служби категорії «А» або «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах в сфері морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавання суден флоту рибної промисловості), а також вільне володіння українською та англійською або французькою мовами.

Документи від кандидатів приймаються до 17:00 16 червня 2021 року через Єдиний портал вакансій державної служби Національного агентства з питань державної служби (НАДС). Оцінювання кандидатів розпочнеться 24 червня.

Оголошений у квітні 2021 року кадровий конкурс, в якому взяли участь 19 кандидатів, був визнаний таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що Міністерство інфраструктури як суб’єкт призначення не прийняло рішення про визначення переможця конкурсу або про його відсутність протягом 44 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

У квітні 2020 року Кабінет міністрів через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 зупинив кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, оголошений в березні того ж року.

Проведений в 2019 році перший відкритий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, на якому найкращий результат показав Іван Ніякий, був визнаний таким, щоне відбувся. «Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морську адміністрацію», — пояснив тоді міністр інфраструктури Владислав Криклій. Оголошений 27 грудня 2019 року повторний кадровий конкурс також не призвів до призначення голови Морської адміністрації.

На сьогодні обов’язки голови Морської адміністрації виконує перший заступник голови Андрій Глазков, призначений на цю посаду у жовтні 2020 року.

Поділитися...