Останні новини

Останні новини

ITF запустила сервіс перевірки доброчесності крюінгів

ITF запустила сервіс перевірки доброчесності крюінгів

Міжнародна федерація транспортників (ITF) розробила ресурс, який дозволяє ідентифікувати агентів (посередників) із найму і працевлаштування, які намагаються нажитися на моряках та їхніх родинах.

Новий веб-інструмент ITFShipBeSure, який почав працювати з кінця липня, адресований тим, хто шукає роботу в торговому або круїзному флоті. Він містить інформацію, яка необхідна морякам для укладення надійних контрактів, і повинен допомогти уникнути небезпек, пов’язаних із недобросовісними крюінговими агентами.

На сайті представлені списки крюїнгових агентів, які ITF оцінила як надійні (позначені зеленим кольором) або ненадійні (позначені червоним кольором).

«Щороку сотні моряків стають жертвами шахрайства або обману з боку крюінгових компаній. Наші інспектори мають багаторічний досвід виявлення незаконних дій сумнівних агентів. Ми хотіли передати ці знання, щоб моряки могли знайти хорошу і надійну роботу, і не мати в подальшому труднощів при співпраці з крюінговими компаніями», — зазначив координатор інспекції ITF Стів Тровсдейл.

Поки що на сайті доступна інформація про агентів чотирьох країн, які є основними постачальниками моряків на світовий торговельний флот: Індія, Індонезія, М’янма і Філіппіни. Найближчим часом в ITF обіцяють розширити список країн.

Поділитися...