Останні новини

Останні новини

Intercargo: Першими в черзі на вакцинацію в кожній країні повинні бути моряки

Intercargo: Першими в черзі на вакцинацію в кожній країні повинні бути моряки

Міжнародна асоціація власників суховантажних суден (Intercargo) звернулася до урядів країн по всьому світу з проханням надати пріоритет членам екіпажів морських суден у своїх програмах вакцинації від COVID-19.

Керівник асоціації Дімітріс Фафаліос заявив, що моряки повинні бути вакциновані швидко і ефективно, оскільки вони відіграють ключову роль у перезавантаженні світової економіки.

«Ми вітаємо нові ініціативи національних властей і галузевих органів, спрямовані на сприяння цьому, і настійно закликаємо, щоб уже найближчим часом були застосовані заходи, щоб моряки знову змогли безпечно подорожувати між судном і домом, виконувати операції в порту без страху бути інфікованими», – наголосив він.

Так звані сертифікати про вакцинацію, на думку Intercargo, повинні бути введені і визнані в усьому світі. В такому випадку вакцинація моряка удома, в країні «x» буде не оскаржена або поставлена під сумнів в умовній країні «y».

В Intercargo вважають, що Всесвітній організації охорони здоров’я необхідно вже зараз розпочати роботу в напрямку затвердження такого дійсного у всіх країнах сертифіката, в паперовому або електронному вигляді.

Поділитися...
EN DE UK