Останні новини

Останні новини

Інспекції на суднах не скасовуватимуть через COVID-19

Інспекції на суднах не скасовуватимуть через COVID-19

Нові керівні принципи для органів портового контролю (PSC) щодо відновлення інспекцій, пов’язаних з COVID-19, підтверджено країнами Паризького меморандуму про взаєморозуміння (Paris MoU), передає Seafarers Journal.

Керівництво повинно застосовуватися в якості загального принципу в кожному конкретному випадку відповідним портовим органом, якщо це не суперечить жодним можливим національним заходам.

Інспекції вже не будуть скасовувати або проводити дистанційно, як з початку пандемії, тепер можливість проведення інспекції PSC повинна бути перевірена через інформацію, отриману від різних департаментів, відповідальних за питання охорони праці і техніки безпеки. А саме: з морської санітарної декларації (MDoH), повідомлень морської поліції, берегової охорони, лоцманів або інших місцевих органів влади, що вказують на можливе зараження COVID-19 або підозру на нього.

Перед інспекцією також необхідно перевірити судно – чи перебуває воно під карантином місцевих органів охорони здоров’я. Якщо так, то потрібно вжити найсуворіших заходів обережності, оцінивши можливі ризики, які повинні бути враховані до посадки на судно. Інспекторам з високим профілем ризику, у віці старше 60 років і тих, що мають хронічні захворювання, не рекомендується підніматися на борт таких суден.

При відвідуванні «чистих» суден інспекторам все одно доведеться дотримуватися практично таких же заходів обережності, використовуючи засоби захисту і при наявності відповідного дозволу місцевої влади.

Оскільки пов’язані з COVID-19 інспекції PSC проводяться в обмежених умовах порівняно з попередніми інспекціями PSC, то в керівництві викладено обмеження, які спрямовані на запобігання зараженню як екіпажу судна, так і перевіряючих.

Поділитися...
EN DE UK