Останні новини

Останні новини

ІМО шукає підтримки ООН щодо визначення моряків “ключовими працівниками”

ІМО шукає підтримки ООН щодо визначення моряків “ключовими працівниками”


ІМО шукає підтримки ООН щодо призначення “ключових працівників” для моряків

Під час віртуальної зустрічі 1 квітня між Генеральним секретарем ІМО Кітаком Лімом, керівниками ООН та Генеральним секретарем ООН, серед інших, було розглянуто питання про пандемію COVID-19 та її вплив на морську галузь.

У світлі ситуації генеральний секретар ІМО Кітак Лім попросив від системних органів ООН надати підтримку щодо прохання ІМО урядам оголосити моряків , портового персоналу та інших важливих морських працівників ключовим персоналом.

Зокрема, пан Лім наголосив на важливості добробуту морського персоналу, закликаючи при цьому змінити екіпаж.

Говорячи про зміни екіпажу, пан Лім розповів про основні обмеження, які виникають через заборону на поїздки, примушені урядами після спалаху COVID-19.

У той же час пан Лім ще раз повторив своє повідомлення про те, що судноплавство – це головне поле для економіки, яке забезпечує глобальну ланцюжок поставок та глобальні торговельні потоки, зокрема, вкрай необхідні фармацевтичні препарати, медичне обладнання та продовольство.

Хоча торгівля судноплавством вдається продовжувати працювати в нормальних умовах, проблеми посилюються через обмеження, накладені країнами.

Для записів, секретар ІМО -Лім брав участь у засіданні розширеної групи старших керівників ООН (SMG) під головуванням Генерального секретаря ООН Антоніо Гутеррес. У зустрічі взяли участь члени SMG, а також керівники спеціалізованих агентств ООН ФАО, ІФАД, ІКАО, ІМО, МОП, МСЕ, ВООЗ та ВМО.

Підсумовуючи це, IMO та судноплавство інтенсивно стежать за ситуацією COVID-19, щоб підтримати світові торговельні потоки та глобальну ланцюг поставок під час цієї небаченої кризи.

Джерело: https://safety4sea.com/

Поділитися...