Останні новини

Останні новини

IMO дослідить роль жінок у судноплавній галузі

IMO дослідить роль жінок у судноплавній галузі

Міжнародна морська організація IMO та Міжнародна асоціація жінок в судноплавстві і торгівлі (WISTA International) проведуть спільне дослідження щодо частки і розподілу жінок у судноплавної галузі, повідомляє Ukrainian Shipping Magazine.

В опитуванні можуть взяти участь держави-члени IMO, державні та приватні компанії в морському секторі і морські навчальні заклади, а також морські адміністрації та інші підприємства. IMO сподівається, що результати проаналізують восени 2021 року.

Це дослідження є частиною серії заходів, спрямованих на створення більш різноманітної робочої сили в морському секторі. Дослідженню передувало те, що в 2020 році був підписаний Меморандум про взаєморозуміння (МОВ) IMO-WISTA. Його мета — просування гендерної різноманітності в галузі і створення умов для роботи жінок в морі.

Інші ініціативи в рамках Меморандуму про взаєморозуміння IMO-WISTA включають створення бази даних жінок-експертів з широкого кола морських питань, доступних для виступів, для збільшення різноманітності груп на конференціях та інших заходах.

Поділитися...