Останні новини

Останні новини

IMO буде публікувати списки портів, де можлива зміна екіпажу

IMO буде публікувати списки портів, де можлива зміна екіпажу

Серед результатів віртуальної зустрічі цього тижня Комітету з безпеки на морі (MSC) Міжнародної морської організації (IMO) були схвалені плани змусити агентство ООН публікувати список всіх портів, де можлива зміна екіпажу, а також виділення правил зміни екіпажу в окремих країнах, повідомляє Splash24/7.

Зараз зіставлена і надійна інформація про глобальні правила зміни екіпажу обмежена: Splash регулярно звертається до системи відстеження зміни екіпажу Inchcape, щоб бути в курсі, які порти відкриті для репатріації екіпажу. Inchcape на сьогодні називає 26 країн повністю відкритими для зміни екіпажу.

Після засідання MSC цього тижня ІМО заявила, що тепер буде поширювати інформацію про порти, щоб судноплавні компанії могли легко планувати і організовувати зміну екіпажу під час пандемії Covid-19.

Делегати, які були присутні на віртуальній зустрічі, також схвалили протоколи ІМО про зміну екіпажу, які були уперше опублікувані ще в травні. Рекомендації ІМО містять рекомендації щодо провідної практики безпечного проведення зміни екіпажу під час пандемії.

 «Криза зі зміною екіпажу як і раніше впливає на сотні тисяч моряків по всьому світу, і нам терміново потрібно, щоб ці слова втілилися в життя. Протоколи забезпечують основу для безпечної і надійної зміни екіпажу і розраховують на їх швидке впровадження», — прокоментував представник Міжнародної палати судноплавства (ICS), яка допомогла в складанні протоколів.

Поділитися...
EN DE UK