Останні новини

Останні новини

ICS випустила посібник з вакцинації для моряків

ICS випустила посібник з вакцинації для моряків

Міжнародна палата судноплавства (ICS) випустила посібник з вакцинації для моряків та судноплавних компаній, спрямований на боротьбу з розповсюдженням дезінформації вакцин серед екіпажів.

Посібник створено спільно з Міжнародною асоціацією морського здоров’я, Intertanko та Міжнародною транспортною федерацією (ITF). Він містить пряму інформацію про різні типи вакцин, доступних у всьому світі, та їх переваги для безпеки для всіх сторін, які беруть участь у глобальному морському сполученні.

Нині соціальні медіа є основним способом, через який моряки підтримують зв’язок з родиною та близькими, перебуваючи на морі, але це також може призвести до поширення неправдивої інформації щодо вакцин. Деякі члени екіпажу також можуть бути проти вакцинації через релігійні побоювань з приводу вакцин, що містять алкоголь або продукти тваринного походження.

Також інформаційна кампанія ICS пов’язана з тим, що різні країни розглядають можливість впровадження паспортів вакцинації, які, як попередила ICS, можуть поставити судновласників в дуже складне становище. Це може вплинути і на тривалу кризу зміни екіпажу. У ICS побоюються, що число постраждалих моряків може зрости, якщо більша кількість країн почне запитувати у моряків паспорти вакцинації перед тим, як судна зможуть увійти до їх портів.

Поділитися...