Останні новини

Останні новини

Голова Одеської ОДА передав вимоги моряків до Офісу Президента

Голова Одеської ОДА передав вимоги моряків до Офісу Президента

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Сергій Гриневецький передав до Офісу Президента звернення моряків, які вийшли минулого тижня на всеукраїнську акцію протесту проти корупції в морській галузі. Про це повідомило ГО «Українське об’єднання моряків» (Ukrainian Seafarers Union).

«Після Всеукраїнського протесту моряків 25 січня 2021 року хотіли б висловити подяку губернатору Одеської області Сергію Гриневецькому за сприяння в проблемі і відправлене звернення до Президента України, а також раднику губернатора Одеської області Фабрикант Світлані, яка прийняла звернення від нашої організації на ім’я губернатора Одеської області», — зазначили в Ukrainian Seafarers Union.

Моряки і представники Портофлоту під егідою громадського об’єднання «Українське об’єднання моряків» (Ukrainian Seafarers Union) минулого понеділка провели в Одесі, Києві, Херсоні, Миколаєві, Ізмаїлі, Маріуполі та Очакові всеукраїнську акцію протесту проти корупції, яка знищує морську галузь в країні.

Учасники протестів вимагають відставки міністра інфраструктури України Владислава Криклія та в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту Андрія Глазкова. Крім цього, моряки вимагають організувати чесну роботу Державного реєстру документів моряків України, без впливу сторонніх осіб.

Це не перша акція протесту, організована моряками. Зокрема, 14 грудня Ukrainian Seafarers Union провів мітинг «Моряки України проти корупції у сфері дипломування» під стінами Офісу Президента. Попереднього разу моряки виходили на мирну акцію протесту 23 жовтня, щоб розповісти у відкритому зверненні до Президента України Володимира Зеленського про головні проблеми, які роками не розв’язують, а лише погіршують морські чиновники.

13 жовтня в Одесі українські моряки вийшли на Марш морського протесту. Акція відбулася у день зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента Польщі Анджея Дуди в Одесі.

Поділитися...