Останні новини

Останні новини

Глазков подає у відставку з посади керівника Морської адміністрації

Глазков подає у відставку з посади керівника Морської адміністрації

Виконувач обов’язки голови Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації) Андрій Глазков вирішив подати у відставку з посади.

«Деякі новопризначені посадовці заявляють, що мене дуже складно прибрати з тієї посади, яку я займаю, при цьому навіть не спробувавши мене запитати чи готовий я з ними працювати. Тому, хочу оголосити своє рішення: незважаючи на те, що моє бажання працювати на благо Держави не зменшилося, я приймаю рішення подати заяву про відставку і піти із займаної посади», — написав Глазков у Facebook.

Перший заступник голови Морської адміністрації Андрій Глазков виконує обов’язки керівника відомства з жовтня 2020 року.

Минулого тижня Кабінет міністрів ухвалив рішення оголосити новий кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації. Оголошений у квітні 2021 року кадровий конкурс, в якому взяли участь 19 кандидатів, був визнаний таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що Міністерство інфраструктури як суб’єкт призначення не прийняло рішення про визначення переможця конкурсу або про його відсутність протягом 44 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Поділитися...